Informacja Galeria Prezentacja Wróć do sklepu
Głogowa 22a

Stara Wieś k. Nadarzyna
304 m² z garażem
leśna działka 2500m²
cena: 3950 zł za m² do zamieszkania

Na początek oferujemy ciekawe piętrowe domy wolnostojące w Starej Wsi pod Nadarzynem. Są one wybudowane w technologii tradycyjnej, przy wykorzystaniu szkieletu drewnianego o dużej trwałości i wytrzymałości oraz spełniającego wszelkie obowiązujące europejskie normy techniczno-budowlane. Ściany są wypełnione warstwami z między innymi: cegły pełnej, styropianu, wełny mineralnej, izolacji przeciw-wilgotnościowych i przeciw-wiatrowych. Z zewnątrz – tynk i cegła elewacyjna. Wewnątrz ściany pokryte są płytami gipsowo-kartonowymi. Na dachu dachówka bitumiczna (gont). Domy te są bardzo ciepłe (współczynnik przenikalności cieplnej dla ścian zewnętrznych U = 0,20), trwałe i o niskich kosztach eksploatacji. Przyczynia się do tego również zastosowanie w nich fundamentu grzewczego typu LEGALETT (technologia szwedzka z wodnymi wymiennikami ogrzewanymi gazem), który połączony jest z kondensacyjnym piecem gazowym i centralnym ogrzewaniem. System połączony jest z kominkiem znajdującym się w salonie na parterze i współpracującym jako dodatkowe ogrzewanie.

W bezpośrednim sąsiedztwie tych domów znajdują się dwie niezabudowane, lecz uzbrojone działki budowlane przeznaczone na sprzedaż. Informacje o domach i działkach znajdują się też na naszej ulotce.

Grodziska 101c

Duże, szerokie działki, sąsiedztwo lasu zaliczanego do Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, stanowiącego praktycznie jeden kompleks z lasami Magdalenki, Sękocina, Nadarzyna i Podkowy, niewielkie jeziorko blisko budynku przy Grodziskiej czynią z tej lokalizacji coś bardzo interesującego dla zainteresowanych posiadaniem domu zarówno blisko natury, jak i Warszawy (25 km do centrum, 20 do lotniska Okęcie). Nie bez znaczenia jest też jakość dojazdu – w bezpośrednie pobliże wszystkich budynków można dostać się drogą asfaltową, a niewielka ilość sąsiadów sprawia, że mieszka się tam pod tym względem optymalnie – ani nie na odludziu, ani nie w licznym sąsiedztwie. Korzystając z usług MZA lub PKS można dostać się do Warszawy w około 30 minut, jest też dogodna komunikacja do centrów handlowych w Jankach, czy też Maximus pod Nadarzynem.

Proponujemy rzucić okiem na aktualną mapę satelitarną z zaznaczonymi trzema budynkami oferowanymi do sprzedaży: Głogowa 22 a i b – A, Grodziska 101 c – B. Dwa z tych domów są gotowe i przyjęte do użytkowania, jeden (przy Głogowej 22 b) – może być wybudowany na istniejących fundamentach zgodnie ze specjalnymi życzeniami nabywcy. Podstawowe dane domów są następujące: 304 m²; powierzchnia parteru 138 m²; powierzchnia piętra 114 m²; powierzchnia poddasza 52 m²; powierzchnia garażu 21 m²; cena (razem z działką) 1.200.000,00 zł (czyli 3950 zł za m² do zamieszkania). Do Państwa oceny podajemy również operaty szacunkowe.

Parter Piętro Poddasze
Front Od ogrodu - elewacja zachodnia Od ogrodu - elewacja południowa Od ogrodu - elewacja północna

Zapraszamy również do odwiedzenia galerii zdjęć i obejrzenia prezentacji.