Partnerzy

Wszystkim naszym klientom polecamy z czystym sumieniem towary i usługi naszych Partnerów - to naprawdę sprawdzone przez nas osobiście Firmy!!!

Biologia Warszawa
Mały Wielki Mówca

MAŁY WIELKI MÓWCA

Gabinet Logopedyczny – Wasze dziecko będzie wspaniałym i mądrym człowiekiem, pełnym inicjatywy i dobrych pomysłów, ale jeżeli nie będzie tego mogło wyrazić w mowie – to świat o tym nie będzie wiedział.... proponujemy nawiązanie kontaktu.

Yacht Service

Firma buduje jachty i barki turystyczne – wyłącznie na indywidualne zamówienie, każda jednostka jest niepowtarzalna i daje właścicielowi poczucie wyjątkowości. Firma udostępnia też pływania testowe i czartery. Dla najnowszego "dziecka" – Habera Mini Reporter nie ma praktycznie niedostępnych miejsc na trasach żeglugowych, kanałach, jeziorach, czy morskich wodach przybrzeżnych.

Netlink

Z firmą Netlink zapraszamy na rejsy barką Haber Reporter Mini po Kanale Augustowskim. Szlak ten to perła wśród tras wodnych Europy - wybudowany w latach 1825 - 1828, łączy dorzecza Wisły i Niemna. Spływy kajakowe Kanałem były jedną z ulubionych rozrywek Ojca Świętego Jana Pawła II i obecnie szlak ten nosi Jego imię.

Tomaszewski - Blacharstwo i Lakiernictwo Pojazdowe

Tomaszewski - Blacharstwo i Lakiernictwo Pojazdowe

LaDiva.pl

Internetowy portal dla kobiet. Kosmetyki, moda, zdrowie i fitness, matka i dziecko, przepisy, horoskopy, plotka, miłość i seks, forum dla aktywnych kobiet.

UrodaIZdrowie.pl

Portal nie tylko dla kobiet!!! Na stronach portalu mile widziane są zarówno PANIE, które chcą być piękne, zdrowe i atrakcyjne dla siebie i swoich partnerów, ale też i Panowie – znajdą oni tutaj interesujące porady, rzeczowe informacje dotyczące zdrowego stylu życia.

Wiktor Durka

Piękne i trwałe podłogi to nasza pasja. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem producentów paneli podłogowych Balterio, Egger, Witex i Arbiton. Dostępne są też u nas deski tarasowe Twinson Terrace.

Eko Cafe

Kawiarnia Eko Cafe „VitaJuice” oferuje świeżo wyciskane soki z warzyw i owoców ekologicznych. wyciskamy je w specjalnych wyciskarkach wolnoobrotowych Green Star, dzięki czemu są one prawdziwą esencją enzymów, witamin i minerałów. Posiadamy także bogatą ofertę potraw domowych – pierogi, naleśniki, zestawy śniadaniowe, pyszne ciasta wypiekane na miejscu. A to wszystko za rozsądną cenę ;) Organizujemy również cykliczne, bezpłatne spotkania ze specjalistami ds. żywienia i porady dietetyczne. Więcej informacji na naszej stronie: www.eko-cafe.pl. Zapraszamy!.

QuchniaWege

QuchniaWege to blog kulinarny stworzony z pasji do gotowania. Przepisy wyłącznie wegetariańskie lub wegańskie, ale za to wszystkie zdrowe, lekkie i z najlepszej jakości składników. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Chcę pokazać, że gotowanie nie musi być ani nudne ani drogie. Na blogu także kilka słów o zasadach, którymi kierowałam się podczas odchudzania i które towarzyszą mi i mojej rodzinie do dziś.

Kontynuuj