Czytelnia
Książki

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy co nieco tekstów związanych nie tylko z pieczeniem chleba. Myślimy, że lektury te pozwolą Wam urozmaicić domowe menu o nowe pomysły. Zachęcamy też do przesyłania nam Waszych własnych tekstów, które mogłyby urozmaicić Eko-marketową czytelnię.

W chwili obecnej mamy w niej pięć działów, pierwszy z nich to "Przepisy" gdzie znajdziecie zarówno ciekawe przepisy na pieczenie chleba, w tym autorskie przepisy naszych klientów, jak i całkiem sporo różnych pomysłów na wykorzystanie różnych produktów z naszego e-sklepu.

Drugi dział, pod nazwą "Warto wiedzieć" to różne artykuły na tematy związane z produktami obecnymi w naszym sklepie. W rozwoju tego działu szczególnie liczymy na Państwa pomoc – zarówno autorską, jak i "życzeniową" – napiszcie do nas, co Waszym zdaniem powinno się tam znaleźć.

W trzecim dziale, zatytułowanym "Co piszą inni" zamieszczamy, oczywiście za zgodą ich autorów ciekawe i pasujące do naszej tematyki artykuły z innych portali i stron internetowych.

W czwartym dziale, pod tytułem "Propozycje kulinarne na wyjazdy" przedstawiamy nasze propozycje na wyjazdy wakacyjne opracowane przede wszystkim z myślą o nabywcach naszych zestawów, prezentowanych na półce Urlop z Eko-marketem.

Posiadaczom znakomitego urządzenia Thermomix proponujemy odwiedziny w piątym dziale naszej czytelni, który jest "przewodnikiem" po przepisach kucharskich dostosowanych do systemu Thermomix.

Kontynuuj