Program partnerski

Dla klientów, którzy sami często robią zakupy, a ponadto polecają nasz sklep innym, przygotowaliśmy specjalne rabaty. Warunkiem uzyskania statusów Partnera i Zaufanego Partnera jest podanie Cię jako polecającego przez odpowiednią liczbę osób podczas rejestracji. Najlepiej podać im swój sklepowy numer – po zalogowaniu możesz go znaleźć w odpowiedniej zakładce Twojego konta.

Stały klient

  • Wartość zamówionych produktów większa od 500 zł.

Dostajesz stały upust 5%.

Partner

Dodatkowo dostajesz upust w wartości 5% sumy pierwszych trzech zamówień każdego klienta, który poda Cię jako polecającego podczas rejestracji, a także możliwość płacenia przelewem po odbiorze za niewielką dodatkową opłatą – niższą od opłaty za płatność gotówką przy odbiorze.

Zaufany partner

  • Wartość zamówionych produktów większa od 2000 zł.
  • Minimum 5 rekomendowanych klientów.
  • Minimum 10 zamówień od rekomendowanych klientów.
  • Link do Eko-marketu na innej stronie www.

Dodatkowo uzyskujesz u nas kredyt kupiecki o wysokości do 500 zł rozliczany co dwa miesiące.

Rabaty systemu partnerskiego są niezależne od innych rabatów udzielanych przez sklep. Jeśli zebrany upust z zamówień rekomendowanych klientów przekracza wartość Twojego bieżącego zamówienia to nie płacisz nic, a niewykorzystany upust przechodzi na dalsze zamówienia. Przy ocenie progu ilości zamówień i wartości produktów brane są pod uwagę tylko zamówienia zrealizowane.


Działając w porozumieniu z właścicielami nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż wszystkim naszym klientom proponujemy również możliwość uzyskania specjalnej prowizji. Będzie ona realizowana w przypadku dojścia do skutku transakcji z nabywcą wskazanym przez naszego klienta, w zależności od jego aktualnego statusu jako odpowiednia część wartości transakcji, zgodnie z poniższymi zasadami:

Status klienta Prowizja (razem) Gotówkowa (przelew) Zasilenie "skarbonki"
Klient zarejestrowany 1,0% 0,8% 0,2%
Stały klient 1,2% 0,9% 0,3%
Parter 1,4% 1,0% 0,4%
Zaufany partner 1,6% 1,1% 0,5%
Kontynuuj