Zawieszenie sprzedaży

24 listopada 2018
Ze względu na chorobę właściciela działalność sklepu zostaje wstrzymana.

Działka budowlana Stara Wieś Tel 799 119 941

15 czerwca 2018
Działka budowlana Stara Wieś Tel 799 119 941 Stara Wieś k.Nadarzyna - działka o powierzchni 3145 m2. Szybki dojazd dzięki obwodnicy Warszawy. Atrakcyjnie położona, częściowo zalesiona. Bardzo piękne miejsce do zamieszkania i relaksu. Więcej info tutaj.

Rezydencja nad Narwią

1 czerwca 2018
Rezydencja nad Narwią

Miejsce to jest spełnieniem marzeń dla ludzi spragnionych wytchnienia od miejskiego zgiełku, rajem dla miłośników przyrody i niepowtarzanych krajobrazów. Rezydencja leży na skraju wsi Ruś w otulinie Biebrzańskiego Parku Narodowego nad rzeką Narew.

Więcej info:: tutaj.

Wysyłamy paczki

Wysyłamy paczki

Dla wszystkich klientów dostępna jest wysyłka krajowych paczek kurierskich w cenie od 17,99 zł !!!

Wysyłamy z dowolnego adresu w Kraju na dowolny adres krajowy lub zagraniczny!!! Chcesz poznać szczegóły? Napisz do nas na adres: piotr.ruszczewski@outlook.com lub zadzwoń: 799 119 941

Umożliwiamy wybór ftmy kurierskiej!!!


Rabaty

Jeśli wartość zakupów wyniesie co najmniej 191 zł, to odliczamy 50% kosztów dostawy, dla zamówień powyżej 341 zł dostawa do 30 kg jest darmowa.

Nasi stali klienci otrzymują stały, 5% upust od wartości zamówionych towarów.

Czytelnia

Czytelnia

Polecamy stale uzupełnianą o nowości, niezależną część naszego sklepu – czytelnię. Znajdziecie w niej Państwo sporo przepisów nie tylko na pieczenie chleba oraz wiele ciekawych informacji o naszym asortymencie i sposobach wykorzystania zakupionych u nas produktów. Zapraszamy!

Przejdź do sklepu Sprzedaż hurtowa Nasi partnerzy